Team

Hieronder zie wie van ons bij welk deel van Bulb (HV of XL) hoort.
Ook kun je hier vinden hoe je ons kunt bereiken.
Laat wat van je horen, vinden we leuk!

Team HV
Jeroen Berends

 

Jeroenicorn@gmail.com


 

0626628816

Jurjen van den Broek

 

jurjen1995@gmail.com


 

0624472182

Willemijn Laban

 

willemijn_laban@live.nl


 

0639774452

Bart van de Put

 

bartvdput@gmail.com


 

0633139471

Bart van Stam

 

bartvs32@gmail.com


 

0629111895

Team XL
Jerre van den Berg

 

jberg0994@gmail.com


 

0639193936

Jordy Kasse

 

jordy3180@hotmail.com


 

0644654047

FacebookInstagram
Gerben Matser

 

gerben-1993@hotmail.com


 

0625133495

Peter Simon Postma

 

petertjesimon@gmail.com


 

0651954983

Elisa van Veldhuizen

 

je.veldhuizen@gmail.com


 

0612884173

Geef een reactie